FAQ

Jakie cechy budynku są najbardziej istotne?

Zakup domku modułowego stanowi inwestycję na wiele lat, dlatego wybór konkretnego rozwiązania powinien być przede wszystkim dobrze przemyślany. Istnieją elementy takie, jak konstrukcja, którym należy poświęcić szczególną uwagę. Warto dowiedzieć się na przykład, jakie obciążenie jest w stanie wytrzymać dach albo z czego wykonane są ściany.

Ponadto dobrym pomysłem jest upewnienie się, co wchodzi w skład wyposażenia domku modułowego i czy istnieje możliwość wprowadzenia do projektu przeróbek. W końcu, jeśli budynek ma być funkcjonalny, to powinien spełniać Twoje indywidualne oczekiwania.

Czy w Waszych budynkach da się mieszkać przez cały rok?

Tak, nasze domki modułowe są całoroczne. Sprawdzają się więc jako miejsce, w którym wygodnie spędzisz letni, ale również zimowy urlop. Wyposażone są w niezbędne urządzenia oraz ocieplone. Świetnie sprawdzają się jako obiekty należące do ośrodka wypoczynkowego, ale również jako budynki do użytku prywatnego. Umożliwiają relaks w bliskości z naturą, a dzięki kuchni, łazience i sypialniom zaspokajają wszystkie potrzeby.

Czy dostosujecie projekt i wyposażenie domu do moich potrzeb?

Tak, istnieje możliwość dokonania zmian w naszych projektach lub stworzenia budynku na indywidualne zamówienie. Ponadto domki modułowe są do kupienia zarówno z umeblowaniem, jak i bez. Dostępne są także dodatkowe opcje takie, jak: zamontowanie tarasu czy też większa liczba mebli i sprzętów. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami szczegółowo opisanymi na naszej stronie internetowej. Jeśli zapragniesz dodać coś do jednego z naszych projektów, zapraszamy do kontaktu z doradcą.

Czy proponowane przez Was budynki są wyposażone?

Wychodząc naprzeciw odmiennym oczekiwaniom klientów, umożliwiamy zakup w pełni umeblowanych budynków modułowych (“pod klucz”), a także obiektów pozbawionych wyposażenia. Chcesz sam zająć się aranżacją wnętrz? Wolisz, abyśmy dostarczyli Ci dom praktycznie gotowy do zamieszkania? Wystarczy, że poinformujesz nas, którą opcję wybierasz.