PW House

Dom modułowy 50 m² - najważniejsze informacje

Firma PW House prezentuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie domów modułowych o powierzchni 50 m². Oto najważniejsze informacje na temat naszych domów:

Estetyczna elewacja z drewna thermowanego

Wykorzystujemy wysokiej jakości drewno do elewacji, które nie tylko pięknie się prezentuje, ale także jest trwałe i odpowiada na potrzeby ekologicznego budownictwa.

Własna aranżacja wnętrz

Nasze małe domy modułowe oferują elastyczność w kwestii aranżacji wnętrz, pozwalając na pełne dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Zaawansowana konstrukcja szkieletowa

 Konstrukcja szkieletowa z certyfikowanego drewna konstrukcyjnego KVH oraz BSH nie tylko przyspiesza proces budowy, ale także zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną.

Ściany wielowarstwowe z wentylacją

Nasze ściany wielowarstwowe zapewniają optymalną izolację i zdrowy mikroklimat wewnątrz domu przez cały rok.

okna trzyszybowe

Energooszczędne okna trzyszybowe

Instalujemy okna trzyszybowe, które znacznie poprawiają efektywność energetyczną domu, minimalizując straty ciepła zimą i przegrzewanie latem.

Mały dom modułowy – Idealne rozwiązanie dla nowoczesnych potrzeb

Mały dom modułowy 50 m² to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnych i estetycznych opcji mieszkalnych. Te domy są zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i energooszczędności. Idealnie sprawdzają się jako pierwsze domy, mniejsze miejsca do życia blisko natury lub nawet jako domy wakacyjne. Domy budujemy na planie prostokąta – dzięki czemu zyskujemy estetyczny efekt i dużo możliwości dobudowy tarasu lub eleganckiej werandy.

Jednomodułowy dom z tarasem
Dom z drewna z werandą

Dom 50 m z drewna – Ciepło i styl

Dom 50 m z drewna łączy w sobie piękno naturalnych materiałów z nowoczesną technologią budowlaną. Drewno jako główny materiał budulcowy nie tylko dodaje uroku i ciepła konstrukcji, ale także posiada naturalne właściwości izolacyjne, które pomagają utrzymać dom ciepłym zimą i chłodnym latem. Domy te są projektowane tak, aby minimalizować wpływ na środowisko i zapewnić długotrwałą wytrzymałość. Do każdego domku modułowego 50 m możesz dodać taras, werandę lub jedno i drugie – by zmaksymalizować fuknkcjonalność domu i wykorzystać jego zalety w każdą porę roku.

Dom modułowy 50 m² z poddaszem – Przestrzeń i funkcjonalność

Dom modułowy 50 m z poddaszem to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają dodatkowej przestrzeni bez zwiększania śladu budynku. Poddasze może służyć jako dodatkowa sypialnia, pokój gościnny lub przestrzeń robocza, co czyni go szczególnie atrakcyjnym wyborem dla rodzin czy osób pracujących z domu. Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu przestrzeni pionowej, domy te oferują komfort i funkcjonalność, zachowując przy tym kompaktowe wymiary. Dodatkowo, dom z poddaszem będzie korzystniejszy cenowo, niż dom parterowy o tej samej powierzchni, co suma powierzchni kondygnacji domku z poddaszem. Zyskując przestrzeń oszczędzasz pieniądze!

Koszty domu modułowego 50 m - odkryj możliwości z PW House!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszymi domami modułowymi o powierzchni 50 m². Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, dzięki czemu możemy dokładnie dostosować koszty i specyfikacje do Twoich oczekiwań i wymagań. Z PW House proces projektowania, budowy oraz aranżacji wnętrza przebiega bez stresu, z pełnym wsparciem naszego zespołu. Niezależnie od tego, czy szukasz domu na stałe, czy jako miejsce wypoczynku, zapewniamy, że wszystko zostanie wykonane z największą dbałością. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby rozpocząć projektowanie Twojego idealnego domu modułowego!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!