PW House

Producent

Domy modułowe całoroczne

Dla osób, które zapragnęłyby posiadać własne cztery kąty lub własny ośrodek – przygotowaliśmy specjalną propozycję! Są to nowoczesne, całoroczne domy mieszkalne, domy modułowe, apartamenty turystyczne tworzone zgodnie z oczekiwaniami klientów. Już od wielu lat realizujemy zlecenia na pojedyncze konstrukcje oraz całe grupy budynków (np: jako ośrodek wypoczynkowy).

Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie w budowie i prowadzeniu ośrodków wypoczynkowych oraz wieloletniej współpracy na największym w Europie rynku domów mobilnych we Francji – rozpoczęliśmy produkcję własnych całorocznych domów mieszkalnych – modułowych oraz mobilnych. Daje nam to ogromne możliwości w zakresie tworzenia indywidualnych, często innowacyjnych konstrukcji.

W zależności od potrzeb i oczekiwań, realizujemy zlecenia od osób prywatnych, a także przedstawicieli biznesu. Nasi klienci decydują się nie tylko na domy mieszkalne, domy modułowe – wakacyjne, ale również inne rozwiązania, takie jak chociażby mini przedszkola, pracownie artystyczne, kontenery socjalno biurowe, gabinety fizjoterapeutyczne, świetlice, czy siedziby firm.
Wszystkie nasze domy budowane są w hali i cechuje je najwyższa jakość, oraz autorskie rozwiązania zarówno aranżacyjne jak technologiczne!

PW HOUSE

Masz pytania?

Wyślij do nas wiadomość.