O nas

Jesteśmy grupą firm działającymi na rynku od ponad dwudziestu lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie w zakresie usług deweloperskich, turystycznych, a także w dziedzinie ochrony mienia. Zajmujemy się budową funkcjonalnych i efektownych ośrodków wczasowych jak również je obsługujemy. Posiadając własne ośrodki nad morzem zdobyliśmy bagaż doświadczeń w praktycznym użytkowaniu domów drewnianych. Wieloletnia obserwacja zachowania się domów, w tak wymagającym klimacie nadmorskim (zasolenie, wiatry , wysoka wilgotność)-pozwoliła nam w szczególny sposób wyeliminować w produkowanych przez nas domach modułowych – podstawowe błędy popełniane przez większość producentów ograniczających się wyłącznie do produkcji domów drewnianych.  Tworzymy całoroczne domy modułowe, które sprawdzają się zarówno jako obiekty noclegowe do wynajmowania turystom, jak i wygodna przestrzeń życiowa dla naszych klientów. Ponadto w ramach działalności projektujemy i wykonujemy innowacyjne obiekty biurowe dla firm, a także budynki, które będą wykorzystywane prywatnie, ale wyłącznie w okresie urlopowym.

Dzięki temu, że przez lata uczestniczyliśmy w wielu różnych projektach, jesteśmy w stanie udzielić klientom wsparcia, przygotowując ich do prowadzenia biznesu w branży turystycznej. Oferujemy doradztwo w zakresie inwestycji, ochrony ośrodka wypoczynkowego i wielu innych kwestii pomocnych w drodze do sukcesu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i w porozumieniu z nim tworzymy niepowtarzalne obiekty.

Budowa domów mobilnych i modułowych
Nasze produkty nadają się do zamieszkania przez cały rok. Sprawdzą się więc między innymi na prywatnej działce rekreacyjnej, gdzie zapewnią wygodne schronienie w czasie pochmurnych dni. Pozwolą również ugotować smaczny posiłek czy wykąpać się w ciepłej wodzie. Oczywiście, nie zabraknie komfortowych łóżek czy miejsca, w którym cała rodzina zrelaksuje się przy ulubionych grach planszowych.

Jako producent domków mobilnych i modułowych mamy możliwość stworzenia budynku idealnie dostosowanego do oczekiwań klienta. Nasze usługi nie kończą się więc na tworzeniu obiektów mieszkalnych. Realizujemy również zlecenia na budowę pomieszczeń gospodarczych i innych konstrukcji użytkowych.

Jedną z zalet naszych realizacji jest możliwość przestawienia domku, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba. Ponadto budowa wykonywana jest w naszym przedsiębiorstwie, co pozwala klientom zachować porządek na własnym terenie. Dopiero gotowy produkt dostarczany jest na miejsce.