Rodzinny dom modułowy do 100m – stodoła

Inwestycja w postawienie własnego domu rodzinnego wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Kredyt, który często brany jest w takiej sytuacji, obarcza nas koniecznością wpłacania do banku określonej kwoty co miesiąc, a stres, który towarzyszy temu obowiązkowi, towarzyszy nam przez kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat. Czy jest możliwa alternatywa, która pozwoli nam na zagwarantowanie naszej rodzinie budynku mieszkalnego, za który nie będziemy musieli płacić fortuny? Okazuje się, że jak najbardziej!

Rodzinny dom modułowy do 100m – “Stodoła”

Domy modułowe to niemalże gotowe budynki, które sprawnie można zmontować na miejscu. Choć brak im fundamentów, które zawarte są w tradycyjnych budowlach, są one równie trwałe i wytrzymałe. Odpowiada za to najwyższej jakości drewno sosnowe importowane prosto z Finlandii, z którego wykonana jest elewacja. Dodatkowo, idealnie sprawdza się w roli izolatora ciepła, a jego właściwości sprawią, iż konstrukcja zachowa estetyczny wygląd na bardzo długo.

Dostępnych jest aż pięć wariantów modelu „Stodoła” – od budynku 70 m2 aż do największego, który posiada 104 m2. Pozwoli to na wybranie opcji, która najlepiej sprawdzi się dla Ciebie oraz Twojej rodziny. Płacisz jedynie za samą konstrukcję oraz za montaż – wszystko przygotowane jest w standardzie „pod klucz”, czyli gotowe na wprowadzenie się właścicieli. Obok niższej kwoty inwestycyjnej, jest to kolejna zaleta wariantu modułowego – nie musisz czekać wielu lat na zakończenie budowy!

Wysoki standard, sprawny montaż oraz niższa cena w porównaniu z konwencjonalną konstrukcją – to właśnie otrzymujesz, gdy decydujesz się wybrać dom modułowy „Stodoła”. To ekskluzywny budynek, który z pewnością szybko stanie się wspaniałym miejscem zamieszkania dla Ciebie oraz całej Twojej rodziny. Zdjęcia oraz więcej informacji na temat opisywanej konstrukcji znajdziesz na naszej stronie internetowej, gdzie obecny jest również aktualny cennik. Zapraszamy do zapoznania się z modelem „Stodoła”, a w razie pytań prosimy o kontakt.