Domki i apartamenty modułowe

Domki całoroczne

Wysoka estetyka wykonania, wytrzymałość i wyjątkowy mikroklimat – to tylko część atutów, jakimi wyróżniają się wykonywane przez naszą firmę całoroczne domki i apartamenty modułowe. Są to unikalne konstrukcje, które tworzymy od podstaw, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

To właśnie oni stanowią nasza inspirację do ciągłego szukania najnowocześniejszych, a zarazem skutecznych rozwiązań w przypadku wielu różnych projektów. Każdą realizację domku czy apartamentu modułowego rozpoczynamy od spotkania i rozmowy z klientem. Poznajemy w jej trakcie dokładne oczekiwania klienta w zakresie konstrukcji – jej wymiary, metraż, rozstawienie pomieszczeń, rodzaje użytych materiałów czy planowane zagospodarowanie. W razie potrzeby pozyskujemy także informacje o niestandardowych elementach budowy.

Wszystko to w tym celu, aby stworzyć konstrukcję najlepiej odpowiadającą oczekiwaniom naszego klienta. Dopiero kiedy znamy już wszystkie niezbędne informacje, rozpoczynamy prace. Zawsze staramy się przeprowadzić je w jak najkrótszym terminie.

Domki turystyczne

Już od wielu lat realizujemy zamówienia klientów indywidualnych i biznesowych na urocze, turystyczne domki modułowe. Przez ten czas mogliśmy poznać niezwykle szerokie preferencje naszych klientów, wyrażające się chociażby w zastosowaniu tworzonych przez nas konstrukcji.

Oczywiście w zdecydowanej większości klienci decydują się na domki mieszkalne – zarówno całoroczne, jak i sezonowe. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkowy, ciepły klimat oraz indywidualne podejście do klienta. Wykonamy bowiem konstrukcję z dowolną liczbą pokoi i ewentualnych instalacji.

Niektórzy klienci wybierają kilka wariantów modułowych domków turystycznych w celu stworzenia ośrodków wypoczynkowych w różnych miejscach – nad morzem, w górach, nad jeziorem i wielu innych. Jest to świetne rozwiązanie, łączące w sobie wygodę, dopasowanie do warunków i miejsca, a także atrakcyjnych cen.

Jeśli zastanawiasz się, czy nasz domek modułowy sprawdzi się w przypadku planowanego przez Ciebie rozwiązania, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania.